Las Edades De Lulu Erotik Filmi Full Online izle

Las Edades De Lulu + 18 Erotik Film Full Online izle

Yapım Yılı: 1990
Ülke: Ispanyol
Dill: Ispanyolca
Alt yazi: Türkce
Süre: 96 dk
Yönetmen:Bigas Luna
Oyuncular: Francesca Neri, Óscar Ladoire, María Barranco, Fernando Guillén Cuervo,
Rosana Pastor, Javier Bardem, Juan Graell

Konusu

Onun arkadaşı olamazsınız, ancak en mahrem sırdaşı olabilirsiniz.

Yenilgilerini yalnız yaşayan, ama yalnızlığına yenilmeyen bir kadın Lulu. Hem küçük bir kadın hem de yetişkin bir kız. Her yaşında. Onun için önce yaşamak, sonra düşünmek geliyor. Ya sizin için?

Aşk ve cinsellikle aynı anda tanışan şanslı kadınlardandı. Sonra ikisinin de bağımlısı oldu. Cinselliği sapkınlıktan ayıran çizginin ne kadar ince olduğunun farkındaydı.

Endişelerinizi, yargılarınızı bir kenara bırakın, ve Lulu’nun hayatına tanıklık edin. Cesaretin, tutkunun ve aşkın yanında yalnızlık ve acı da yaşayacaksınız.
Ama asla pişman olmayacaksınız.

Lulu hiç olmadı…

İnanmayacaksınız ama bu aşk! Hem de… “sırılsıklam”

“Lulu, dünyada 1 milyondan fazla satıldı.

21 dile çevrildi! İtalya, ABD, Fransa, Japonya,Yunanistan, İsveç, Çin ve Yeni Zelanda’nın da aralarında bulunduğu 27 ülkede bestseller oldu!”

“Pablo bana döndü: ‘Bana söz vermeni istiyorum.’ Başımı olur anlamında salladım. ‘Ne olursa olsun daime iki şeyi hatırlayacağına söz vermeni istiyorum. Bunu hatırlayacağını söyle bana.’ Başımı tekrar salladım. ‘Birincisi, seks ve aşk birbirinden tamamen farklıdır. İkincisi, dün gece yaptığımız bir aşk eylemiydi.’ Gözlerine dikkatle baktım. ‘Söz veriyorum.’ Gülümseyip alnımdan öptü ve benimle vedalaştı.””Güle güle Lulu. Cici ol ve büyüme!”

Ödüller:1989 Le Sonrisa Vertical Erotik Edebiyat Ödülü
Gelen Aramalar: Las edades de Lulú izle, Las edades de Lulú fragman, Las edades de Lulú trailer,las edades de lulu full hd izle, las edades de lulu izle, las edades de lulu 18 izle, las edades de lulu erotik izle, las edades de lulu online izle, las edades de lulu altyazı,las edades de lulu watch, las edades de lulu indir, las edades de lulu türkçe dublaj izle,


0 yorum :

Yorum Gönder

Facebook

En Çok izlenen

Tavsiye Edilen

Comments

 
Support : En iyi Erotik Filmler | Yetişkin Filmler | En iyi Erotik Filmler
Copyright © 2013. Erotik Film izle - Erotik izle, Erotik Film izle , Yabancı Erotik Film izle,Yeşilçam erotik , Yeşilçam Erotik Film izle, +18 Erotik Film izle, Yetişkin Film izle, Film izle, Film seyret, Dizi izle, Dizi Seyret,Hd film izle, Film izle Seyret, Hd film seyret, Hd dizi izle, Erotik Film izle, Yeşilçam Erotik, Erotik Film izle, Erotik Film seyret, Erotik Dizi izle, Erotik Dizi Seyret, Erotik Hd film izle, Erotik Film izle Seyret, Erotik Hd film seyret, Erotik Hd dizi izle, Erotik Film izle,Yeşilçam Erotik, Erotik izle , Erotik Film izle , Yabancı Erotik Film izle,Yeşilçam erotik , Yeşilçam Erotik Film izle, +18 Erotik Film izle, Yetişkin Film izle,
Erotik Film izle